O YesIndeed

YesIndeed nazywamy się od niedawna, a za nami 9 lat doświadczeń w aktywizacji w sprzedaży. W czasach, gdy zaczynaliśmy przekuwać wydawane przez klientów potężne budżety „bo tak wypada” na aktywności mierzone wynikami i skutecznością.

Funkcjonujemy w oczywistym schemacie: każda nagroda musi być pokryta wzrostem.

Taką filozofię realizowaliśmy przez 6 lat jako część InDreams – największej w Polsce firmy incentive travel. To właśnie tutaj stworzyliśmy mechanizmy aktywizacyjne, motywacyjne i grywalizacyjne – czyli narzędzia, których użytkujemy do budowy wzrostów i realizacji celów jakie stawiają nam nasi klienci.

Dziś funkcjonujemy jako osobna marka YesIndeed, pozostawiając InDreams prawo dzierżenia największej firmy incentive w Polsce i nadal łącząc wzajemne kompetencje.

Nie zmienili się ludzie, nie zmieniły się kompetencje, nie zmieniła się nasza ranga mierzona nagrodami i skalą obsługiwanych przez YesIndeed projektów. Cały czas tworzymy nowe mechanizmy i pracujemy nad realizacją celów sprzedażowych, jakościowych, czy też budową relacji naszych klientów z ich dystrybutorami.

Tworzymy dla firm narzędzia, które stają się kluczowym elementem ich strategii, ale, co ważne, nie jesteśmy typową agencją dostarczającą piękne strony www, mailingi, aplikacje mobilne. To z kolei narzędzia dla nas – ale naszą kluczową kompetencją są audyty sił sprzedaży i struktur wewnętrznych, które skutkują często zmianami systemów wynagrodzeń, przebudową struktur, wprowadzeniem synergii między działami i znalezieniem słabych ogniw, np. w użytkowanych systemach IT.

Zgłoś się do nas tylko wtedy, jeśli poszukujesz wieloletniego Partnera do realizacji swoich celów biznesowych. Partnera, który za swoją pracę pobiera wynagrodzenie na zasadach skuteczności, czyli success fee.

Zaufali nam